Cranial nerve zero, czyli nerw końcowy

JUDASZ APOSTOŁ alias nerw końcowy

 

"Siła ciążenia feromonów, czyli przyciąganie ciał ziemskich proporcjonalnie do wydzielania."

 

Podczas sześciu lat studiów medycznych nie było zajęć z seksuologii. Szczątkowe informacje były na psychiatrii. Szczątki, strzępy, włókienka..
Szczątkowym nerwem u człowieka jest nerw krańcowy, który według uczonych przekazuje informacje z narządu lemieszowo-nosowego odpowiedzialnego za percepcję feromonów.


Trzeba było użyć lupy do odkrycia tego małego nerwu leżącego blisko opuszki węchowej. Feromony wpływają na interakcje nie tylko mężczyzna/kobieta, ale także mężczyzna/mężczyzna, kobieta/kobieta, dziecko/rodzic, a przede wszystkim noworodek/mama. Pamiętam jak urodziła mi się córka i jak pierwszy raz ją zobaczyłem. Dopiero wtedy poczułem, że jestem ojcem. Czy to zasługa tylko feromonów? Wtedy doświadczyłem uczucia pewnego misterium, tajemnicy. Podobne odczucie tajemnicy odczuwałem, gdy reanimowałem pacjentów, których niestety nie udało się uratować. Misterium życia i śmierci.

 

"Porombany" Judasz i jego sakiewka, czyli namaszczenie olejem Jezusa przed śmiercią.

 

Jezus powiedział o osobie, która miała Go wydać, że lepiej by było dla niej, gdyby się nie urodziła. Jeżeli Judasz by się nie urodził, to czy ktoś inny musiałby się zmierzyć z misterium śmierci Mesjasza i być w centrum wydarzeń?

Judaszu Apostole! Co Cię skłoniło do zdrady? Zazdrość, rządza pieniądza, rozbudzone emocje zeloty, wybitna inteligencja, opętanie?
Do mnie przemawia teoria "cranial nerve zero" i narządu Jacobsona (lemieszowo-nosowego) odbierającego zapach feromonów. Piosenki Lady Gagi o miłości Judasza nie słuchałem, nie nawdychałem się też jakiś niedozwolonych substancji psychoaktywnych :)

Gdy Maria, siostra wskrzeszonego Łazarza, w Betanii namaściła nogi Jezusa, dom napełnił się pięknym zapachem, a Judasz kręcił nosem. Dlaczego taki drogi olejek wylała na Jezusa? Można było sprzedać ten olejek i rozdać ubogim. Jan mówi, że Judasz był skarbnikiem-złodziejem. Nie wyklucza to teorii, że Judasz mógł być nieszczęśliwie zakochany w siostrze Łazarza. Może dostał od Niej kosza, prztyczek w nos i nie potrafił znieść widoku Jej miłości do innego mężczyzny? Banalny powód? Jeżeli ktoś jest zakochany na "zabój" jest niepoczytalny. Poszedł i wydał Jezusa z zawiści.
"Bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol" (por. Pieśń nad Pieśniami 8,6). Judasz, gdy się opamiętał rzucił przecież srebrnikami, więc zapach pieniądzy nie był najważniejszy. Zdradą nie zamknął sobie drogi do Serca Miłosiernego Jezusa, ale zatrzasnął drzwi do ludzkiego serca Marii z Betanii. Czy chodziło o zdradę w afekcie? Feromony mówią "Tak". Cranial nerve ZERO też. Psychiatrii sądowej na medycynie jak na lekarstwo...

 

Komentarze  

0 #5 Cheryl 2019-11-27 00:14
Excellent post. I'm experiencing many of these issues as well..


my blog post; Cheryl: https://acepscoras.it.gg/
Cytować
0 #4 Son 2019-11-07 06:08
Hello, its pleasant piece of writing concerning media
print, we all be familiar with media is a impressive
source of data.

My homepage ... Son: https://bestphotoguides.com/category/rumors/
Cytować
0 #3 tservitz 2019-11-06 16:51
How will people hunt without guns if they're banned?

Didnt you ask this query yesterday? Bow, Arrow, Poison, Crossbow,
Harpoon, Sarcasm, Spear, Slingshot...
Cytować
0 #2 Arianne 2019-10-03 09:56
This post is worth everyone's attention. Where
can I find out more?

Have a look at my page: Arianne: https://dentalshome.com/what-to-do-when-your-child-suffers-a-dental/
Cytować
0 #1 Stacia 2019-09-10 06:54
Where is a cheap and yummy spot to eat in paris france?
China-Town A particular method of plowing called 'Conservation Tillage' leaves some of
the residue from the prior crop on the top of soil.
Cytować

Dodaj komentarz